Przejdź do treści

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie stron to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w internecie. Stwarza szereg możliwości dotarcia do potencjalnego klienta oraz rozwija naszą stronę firmową czy sklep internetowy. Samo posiadanie strony czy sklepu nie gwarantuje osiągniecia dobrych wyników wyszukiwania. Z doświadczenia wiemy że każdy użytkownik który poszukuje usług, produktów czy informacji, korzysta z wyszukiwarki google. Usługa pozycjonowania sprawi że Twoja strona będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

POZYCJONOWANIE

Ważnym elementem pozycjonowania jest szczegółowa analiza tego w jaki sposób użytkownicy w sieci trafiają na strony branży w której działasz. Posiadając odpowiednie narzędzia jesteśmy w stanie wybrać dla Ciebie słowa kluczowe które będą generować większy ruch na stronie. Podstawą pozycjonowania jest odpowiednia optymalizacja. Składa się na to szereg zadań które nasza firma wykona za Ciebie.

CENA: od 400zł

Analiza – na początek sprawdzimy jak obecnie Twoja strona wypada w wynikach wyszukiwania, na jakie frazy jest widoczna. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i celach do których dążysz. Sprawdzimy Twoje otoczenie rynkowe i konkurencje. Na koniec przejrzymy stronę pod względem optymalizacji oraz pod kątem użytkownika, sprawdzimy czy strona jest przejrzysta i czytelna.

Słowa Kluczowe – zaopatrzymy Twoją witrynę w nowe słowa kluczowe które pozwolą nam osiągnąć w jak najszybszym czasie upragnione wyniki wyszukiwania

Strategia – Każda strona jest inna, tak jak każdy biznes który potrzebuje nowych rozwiązań. Strategia musi być dostosowana do działalności jaką prowadzisz. W zależności od tego jakie masz cele, czy prowadzisz usługi, czy sprzedaż internetową, ocenimy w jakim zakresie polepszać Twoje wyniki.

Blog – a raczej jego prowadzenie, jest jednym z elementów pozycjonowania strony. Będziemy na bieżąco dodawać wpisy dzięki których zwiększymy ruch na Twojej stronie.

Zainteresowała Cię nasza oferta ? Zapraszamy do kontaktu.