Przejdź do treści

SOCIAL MEDIA

Social Media, czym są w dzisiejszych czasach ? Na przestrzeni lat media społecznościowe stały się potężnym narzędziem wykorzystywanym w życiu codziennym. Łatwy dostęp do internetu sprawia, że za pomocą jednego kliknięcia możemy mieć stały kontakt ze swoimi bliskimi, także z potencjalnymi klientami. Dzięki mediom społecznościowym możemy dotrzeć do grupy Twoich stałych odbiorców, prowadzić kampanie reklamowe czy promować Twoją markę. 

Social Media

Ofertę naszych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz jego branży. To Ty kontrolujesz jak długo chcesz korzystać z naszej oferty oraz z jaką częstotliwością będą dodawane nowe wpisy na Twoich kontach społecznościowych. Jeśli jeszcze nie posiadasz swoich social media, stworzymy je dla Ciebie aktualizując wszystkie potrzebne informacje. 

Założenie Fanpage – jeśli nie posiadasz jeszcze kont w serwisach facebook, instagram czy twitter. Założymy je za Ciebie.

Aktualizacje – wszelkie zmiany typu, adres firmy/sklepu, dane kontaktowe itd. będziemy aktualizować za Ciebie. 

Prowadzenie Fanpage – na bieżąco będziemy dodawać posty na wszystkie Twoje social media. O ich częstotliwości dodawania decydujesz Ty. 

Pozyskiwanie Fanów – redagując posty staramy się aby pozyskiwać nowych klientów, oraz zachęcić ich do pozostania na dłużej. Posiadamy skuteczne metody aby przyciągnąć większe grono odbiorców.

Ciekawostki – w zależności od tego jaki prowadzisz rodzaj działalności, będziemy dodatkowo wrzucać materiały związane z Twoją branżą. 

Kampania Facebook Ads – jeśli w przyszłości zdecydujesz się na stworzenie, płatnej kampanii reklamowej. W ramach usługi prowadzenia social media, stworzymy ją dla Ciebie darmo.

Zainteresowała Cię nasza oferta ? Zapraszamy do kontaktu.