Przejdź do treści

Strony Internetowe Łazy

WPROWADŹ SWÓJ BIZNES DO SIECI JUŻ DZIŚ !

Strony Internetowe Łazy

Strony Internetowe Łazy ? Potrzebujesz wysokiej jakości stronę internetową? Jesteśmy grupą która od lat zajmuje się projektowaniem stron. Marketing internetowy to nasza specjalność. Realizujemy rożne projekty. Stworzymy dla Ciebie stronę firmową, portal informacyjny czy sklep internetowy. Zadbamy o to aby strona którą otrzymasz była zoptymalizowana i responsywna w 100%. Dzięki znajomości rynku oraz aktualnych trendy w branży IT, sprawimy że witryna którą otrzymasz była oryginalna. Dokładamy wszelkich starań aby potencjalny użytkownik Twojego serwisu został z Tobą na dłużej czy skorzystał z oferowanych przez Ciebie usług.

strony internetowe łazy

Kreatywność

Tworzone przez nas strony internetowe są unikalne oraz dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Zaangażowanie

Staramy się aby na każdym etapie realizacji projektu klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

Doświadczenie

Jesteśmy użytkownikami WooCommerce, WordPress i wszystkich innych głównych platform do tworzenia stron internetowych.

tworzenie stron internetowych łazy

Strony Internetowe Łazy

Fundamentem biznesu w obecnych czasach jest posiadanie strony internetowej. To dzięki stronie internetowej Twój potencjalny klient znajdzie informacje dotyczące produktu który sprzedajesz czy usługi jaką oferujesz. Dobrze wykonana strona będzie wizytówką Twojej firmy, dzięki niej możesz wyróżnić się na tle konkurencji. Oferujemy jakość, nie zapominając o optymalizacji pod pozycjonowanie SEO. Wszystko po to aby osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwanych niż Twoja konkurencja. Dzięki dobrej optymalizacji ruch na stronie może wzrosnąć o kilkaset a nawet kilka tysięcy procent w skali miesiąca.

Projektowanie Stron Internetowych Łazy

Unikalny projekt to dla nas podstawa. Przed każdym nowym zleceniem robimy rozeznanie w branży jaka prowadzisz, nie chcemy aby coś co stworzymy dla Ciebie było zwykła kopią tego co już jest na rynku. Oryginalność to podstawa, jeśli chcemy się wyróżnić na tle konkurencji.
Każde nowe zlecenie traktujemy jak wyzwanie. Świat należy do odważnych więc podejmiemy się każdego zaoferowanego nam zlecenia, możesz być pewny że nie oddamy projektu z którego nie będziemy w pełni zadowoleni. Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją, kochamy to co robimy, dlatego dajemy gwarancję że korzystając z naszych usług będziesz zadowolony.

tworzenie stron internetowych łazy

CMS WordPress

Tworzymy strony opatre o system zarządzania jakim jest wordpress. System ten pozwala w prosty sposób edytować treść na Twojej witrynie, uzupełniać galerie zdjęć czy dodawać nowe wpisy na Twoja stronę. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Nawet jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z obsługą stron internetowych z poziomu panelu administracyjnego, wordpress nie sprawi Ci żadnych problemów.

Optymalizacja SEO

Samo posiadanie strony internetowej nie gwarantuje osiągnięcia najlepszych wyników wyszukiwania. Tworząc kontent na Twojej witrynie dokładamy wszelkich starań aby treść na niej zawarta była bogata w słowa kluczowe, potrzebne do wzmocnienia Twoich pozycji. Projekt który oddamy w Twoje ręce będzie w pełni zintegrowany z Google Analytics oraz Google Search Console

Optymalizacja Strony

Dobra strona internetowa powinna wgrywać się zaledwie chwilkę. Dostosujemy treść, kod oraz grafiki tak aby wczytywały się tak szybko, jak to tylko możliwe. W cenie wykonania strony otrzymasz od nas hosting i domenę na rok czasu. Szybki hosting ma znaczny wpływ na prędkość Twojej strony. Współpracujemy z jedną z najlepszych firm hostingowych w Polsce, dzięki temu możemy zaoferować Ci usługi na jak najwyższym poziomie. 
 

Responsywność

W dzisiejszych czasach, znacznie większa część użytkowników korzysta ze smartfonów czy tabletów, oferują one prosty i szybki dostęp do internetu. Każda strona która zaprojektujemy, nie zależnie od tego jak bardzo jest rozbudowana, będzie w 100% dostosowana do urządzeń mobilnych. Każdy kto wejdzie na Twoja witrynę, bez problemu będzie mógł się po niej poruszać czy zamawiać produkty w Twoim sklepie. 
 
 
tworzenie stron internetowych łazy

Tworzenie Stron Internetowych Łazy

Może powiemy coś więcej o naszych projektach? Każda strona internetowa którą tworzymy posiada wszystkie elementy, niezbędne do funkcjonowania. Staramy się aby strona była czytelna, optymalizujemy ją tak aby użytkownik nie miał problemu poruszając się po niej. Dostosujemy treść tak aby uzyskać jak najlepsze wyniki w wyszukiwarkach, po to aby Twoja strona przeskoczyła nad konkurencję. Zainstalujemy na Twojej stronie system zarządzania treścią, dzięki niemu będziesz mógł w prosty sposób dodawać nowe zdjęcia, wpisy czy nowe produkty do swojego sklepu internetowego. Nawet jeśli nigdy nie miałeś dostępu do takiego panelu administracyjnego to obsługa nie będzie problemem. Na życzenie klienta po każdym wykonanym zleceniu przeprowadzimy dla Ciebie indywidualne szkolenie online w zakresie obsługi systemu.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pakiet Podstawowy

Pakiet podstawowy to strona typu „one page” często nazywane wizytówkami. Jest to witryna zbudowana na wyłącznie jednej stronie (karcie) podzielonej na segmenty, gdzie znajdują się wszystkie informacje, zdjęcia czy dane kontaktowe. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm które chcą zaistnieć w sieci.

CENA: od 600zł

Pakiet Platynowy

Pakiet Platynowy jest przeznaczony dla klientów którzy potrzebują bardziej rozbudowanej witryny. Zawiera ona stronę główną oraz podstrony w których będą znajdowały się galerie zdjęć , oferty czy inne potrzebne informacje. Każda ze stron budowana jest w oparciu o gotowe szablony które dostosujemy do potrzeb klienta.

CENA: od 1000zł

Pakiet Diamentowy

Pakiet Diamentowy to idealny wybór dla najbardziej wymagających klientów. Są to spersonalizowane strony które zawierają wszystkie elementy. Każda z podstron budowana jest od zera wg. upodobań klienta. W Pakiecie diamentowym istnieje możliwość zredagowania oryginalnego tekstu na każdą z podstron. 

CENA: od 1500zł

Zainteresowała Cię nasza oferta ? Zapraszamy do kontaktu.

Najcześciej zadawane pytania w mieście Łazy

Masz pytanie?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej ? Skontaktuj się z nami  🙂     

Dzięki stronie internetowej w łatwy sposób można pozyskiwać nowych klientów. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod reklamowych. Strona internetowa jest podstawą aby rozwinąć swój biznes w sieci. No bo jak klienci mają znaleźć Cię, jak nie przez internet? Wpisując np. „tworzenie stron internetowych Łazy” klient znajdzie Twoją konkurencję, a nie Ciebie, tylko dlatego, że nie zadbałeś o chociażby najprostszą stronę internetową.

Masz już wystarczającą ilość klientów ? Strona internetowa może posłużyć jako profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Mając stronę internetową, posiadasz na niej informacje o swojej firmie, realizacje których dokonałeś, możesz poprowadzić swojego bloga. Stajesz się wtedy bardziej rzetelny dla swoich klientów.

Czas wykonania strony internetowej jest uzależniony od tego, ile aktualnie posiadamy zleceń oraz czy kontakt między nami jest sprawny. Jeśli otrzymamy wszystkie niezbędne materiały, to wykonanie prostej strony wizytówki, dostosowanej do każdego urządzenia, zajmie nam tylko 2dni od pierwszego kontaktu. Zazwyczaj aby stworzyć podstawową stronę internetową, potrzebujemy ok. tygodnia czasu.

Każda strona którą tworzymy jest responsywna. Responsywna, czyli dostosowana do ekranów smartfów czy tabletów. Nie zależnie od tego jak skomplikowany projekt mamy do wykonania, strona czy sklep który wykonamy, będzie w 100% obsługiwany przez urządzenia mobilne. Wszystko po to aby potencjalny klient mógł swobodnie poruszać się po Twojej stronie. 

Koszt utrzymania strony internetowej jest głównie uzależniony od cennika firmy hostingowej. Średni koszt utrzymania strony wacha się w granicy 200 do 300zł rocznie. Są to opłaty za utrzymanie serwera oraz koszt domeny. 

Po zakończeniu tworzenia strony internetowej, klient otrzymuje od nas dane do zalogowania się w panelu WordPressa. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić krótkie szkolenie z zakresu obsługi strony. W razie jakichkolwiek komplikacji, wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania. 

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron www. System WordPress z którego korzystamy jest przyjazny pozycjonowaniu. Nikt nie może zagwarantować Ci pierwszej pozycji w rankingu Google, więc jeśli oczekujesz lepszych efektów koniecznie wykup u nas usługę pozycjonowania swojej strony.  Pierwsze efekty są widoczne już po ok.4 tygodniach. Tworząc strony internetowe dbamy o takie standardy jak – zachowanie struktury nagłówków, dodawanie meta tagów do podstron, optymalizacja szybkości ładowania strony. 

Nasza firma działa na terenie całej Polski