Przejdź do treści

Strony Internetowe Kluczbork

WPROWADŹ SWÓJ BIZNES DO SIECI JUŻ DZIŚ !

Strony Internetowe Kluczbork

Strony Internetowe Kluczbork? Jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy grupą ludzi dla których tworzenie stron internetowych to nie tylko praca. Marketing internetowy to nasza specjalność. Nie zależnie od tego czy potrzebujesz strony firmowej czy chciałbyś podzielić się ze światem wpisami na nowoczesnym blogu, to wiedz że lepiej trafić nie mogłeś. Nasz zespół zadba o to aby Twoja strona byla przejrzysta i funkcjonalna. Doskonale znamy rynek z branży IT, wiemy co powinna zawierać Twoja nowa strona internetowa. Dbając o detale staramy się aby klient który wejdzie na Twoją stronę, wrócił kolejny raz lub skorzystał z oferowanych przez Ciebie usług.

Tworzenie stron internetowych Kluczbork

Kreatywność

Tworzone przez nas strony internetowe są unikalne oraz dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Zaangażowanie

Staramy się aby na każdym etapie realizacji projektu klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

Doświadczenie

Jesteśmy użytkownikami WooCommerce, WordPress i wszystkich innych głównych platform do tworzenia stron internetowych.

strony internetowe Kluczbork

Strony Internetowe Kluczbork

Fundamentem biznesu w obecnych czasach jest posiadanie strony internetowej. To dzięki stronie internetowej Twój potencjalny klient znajdzie informacje dotyczące produktu który sprzedajesz czy usługi jaką oferujesz. Dobrze wykonana strona będzie wizytówką Twojej firmy, dzięki niej możesz wyróżnić się na tle konkurencji. Oferujemy jakość, nie zapominając o optymalizacji pod pozycjonowanie SEO. Wszystko po to aby osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwanych niż Twoja konkurencja. Dzięki dobrej optymalizacji ruch na stronie może wzrosnąć o kilkaset a nawet kilka tysięcy procent w skali miesiąca.

Projektowanie Stron Internetowych Kluczbork

Oryginalne i unikalne projekty to dla nas podstawa. Przed każdym nowym zleceniem robimy rozeznanie w branży jaka prowadzisz swój biznes, głównie po to aby projekt nie był kopia czegoś co już jest na rynku. Jest to istotne jeśli chcesz zrobić coś lepszego niż posiada konkurencja.
Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Nie oddamy w Twoje ręce strony która nie będzie w 100% działać, czy takiej z której nie będziemy zadowoleni. Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją, to coś co sprawia nam przyjemność. Masz gwarancję że będziesz zadowolony ze swojej nowej strony internetowej.

strony internetowe Kluczbork

CMS WordPress

Tworzymy strony opatre o system zarządzania jakim jest wordpress. System ten pozwala w prosty sposób edytować treść na Twojej witrynie, uzupełniać galerie zdjęć czy dodawać nowe wpisy na Twoja stronę. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Nawet jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z obsługą stron internetowych z poziomu panelu administracyjnego, wordpress nie sprawi Ci żadnych problemów.

Optymalizacja SEO

Samo posiadanie strony internetowej nie gwarantuje osiągnięcia najlepszych wyników wyszukiwania. Tworząc kontent na Twojej witrynie dokładamy wszelkich starań aby treść na niej zawarta była bogata w słowa kluczowe, potrzebne do wzmocnienia Twoich pozycji. Projekt który oddamy w Twoje ręce będzie w pełni zintegrowany z Google Analytics oraz Google Search Console

Optymalizacja Strony

Dobra strona internetowa powinna wgrywać się zaledwie chwilkę. Dostosujemy treść, kod oraz grafiki tak aby wczytywały się tak szybko, jak to tylko możliwe. W cenie wykonania strony otrzymasz od nas hosting i domenę na rok czasu. Szybki hosting ma znaczny wpływ na prędkość Twojej strony. Współpracujemy z jedną z najlepszych firm hostingowych w Polsce, dzięki temu możemy zaoferować Ci usługi na jak najwyższym poziomie. 
 

Responsywność

W dzisiejszych czasach, znacznie większa część użytkowników korzysta ze smartfonów czy tabletów, oferują one prosty i szybki dostęp do internetu. Każda strona która zaprojektujemy, nie zależnie od tego jak bardzo jest rozbudowana, będzie w 100% dostosowana do urządzeń mobilnych. Każdy kto wejdzie na Twoja witrynę, bez problemu będzie mógł się po niej poruszać czy zamawiać produkty w Twoim sklepie. 
 
 
Tworzenie stron internetowych Kluczbork

Tworzenie Stron Internetowych Kluczbork

Może coś więcej o naszych stronach. Każdy projekt zawiera niezbędne elementy które pozwolą na to aby strona była funkcjonalna, zoptymalizowana i czytelna dla potencjalnego użytkownika. Dostosujemy treść tak aby uzyskać jak najlepsze wyniki w wyszukiwarkach, po to aby Twoja strona przeskoczyła nad konkurencję. Wdrożymy system zarządzania WordPress. Dzięki niemu będziesz mógł dodawać wpisy, zdjęcia czy kolejne produkty do swojego sklepu internetowego. Nie miałeś nigdy do czynienia z systemem zarządzania? Na życzenie klienta po każdym wykonanym zleceniu przeprowadzimy dla Ciebie indywidualne szkolenie online w zakresie obsługi systemu.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pakiet Podstawowy

Pakiet podstawowy to strona typu „one page” często nazywane wizytówkami. Jest to witryna zbudowana na wyłącznie jednej stronie (karcie) podzielonej na segmenty, gdzie znajdują się wszystkie informacje, zdjęcia czy dane kontaktowe. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm które chcą zaistnieć w sieci.

CENA: od 600zł

Pakiet Platynowy

Pakiet Platynowy jest przeznaczony dla klientów którzy potrzebują bardziej rozbudowanej witryny. Zawiera ona stronę główną oraz podstrony w których będą znajdowały się galerie zdjęć , oferty czy inne potrzebne informacje. Każda ze stron budowana jest w oparciu o gotowe szablony które dostosujemy do potrzeb klienta.

CENA: od 1000zł

Pakiet Diamentowy

Pakiet Diamentowy to idealny wybór dla najbardziej wymagających klientów. Są to spersonalizowane strony które zawierają wszystkie elementy. Każda z podstron budowana jest od zera wg. upodobań klienta. W Pakiecie diamentowym istnieje możliwość zredagowania oryginalnego tekstu na każdą z podstron. 

CENA: od 1500zł

Zainteresowała Cię nasza oferta ? Zapraszamy do kontaktu.

Najcześciej zadawane pytania w mieście Kluczbork

Masz pytanie?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej ? Skontaktuj się z nami  🙂     

Dzięki stronie internetowej w łatwy sposób można pozyskiwać nowych klientów. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod reklamowych. Strona internetowa jest podstawą aby rozwinąć swój biznes w sieci. No bo jak klienci mają znaleźć Cię, jak nie przez internet? Wpisując np. „tworzenie stron internetowych Kluczbork” klient znajdzie Twoją konkurencję, a nie Ciebie, tylko dlatego, że nie zadbałeś o chociażby najprostszą stronę internetową.

Masz już wystarczającą ilość klientów ? Strona internetowa może posłużyć jako profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Mając stronę internetową, posiadasz na niej informacje o swojej firmie, realizacje których dokonałeś, możesz poprowadzić swojego bloga. Stajesz się wtedy bardziej rzetelny dla swoich klientów.

Czas wykonania strony internetowej jest uzależniony od tego, ile aktualnie posiadamy zleceń oraz czy kontakt między nami jest sprawny. Jeśli otrzymamy wszystkie niezbędne materiały, to wykonanie prostej strony wizytówki, dostosowanej do każdego urządzenia, zajmie nam tylko 2dni od pierwszego kontaktu. Zazwyczaj aby stworzyć podstawową stronę internetową, potrzebujemy ok. tygodnia czasu.

Każda strona którą tworzymy jest responsywna. Responsywna, czyli dostosowana do ekranów smartfów czy tabletów. Nie zależnie od tego jak skomplikowany projekt mamy do wykonania, strona czy sklep który wykonamy, będzie w 100% obsługiwany przez urządzenia mobilne. Wszystko po to aby potencjalny klient mógł swobodnie poruszać się po Twojej stronie. 

Koszt utrzymania strony internetowej jest głównie uzależniony od cennika firmy hostingowej. Średni koszt utrzymania strony wacha się w granicy 200 do 300zł rocznie. Są to opłaty za utrzymanie serwera oraz koszt domeny. 

Po zakończeniu tworzenia strony internetowej, klient otrzymuje od nas dane do zalogowania się w panelu WordPressa. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić krótkie szkolenie z zakresu obsługi strony. W razie jakichkolwiek komplikacji, wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania. 

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron www. System WordPress z którego korzystamy jest przyjazny pozycjonowaniu. Nikt nie może zagwarantować Ci pierwszej pozycji w rankingu Google, więc jeśli oczekujesz lepszych efektów koniecznie wykup u nas usługę pozycjonowania swojej strony.  Pierwsze efekty są widoczne już po ok.4 tygodniach. Tworząc strony internetowe dbamy o takie standardy jak – zachowanie struktury nagłówków, dodawanie meta tagów do podstron, optymalizacja szybkości ładowania strony. 

Nasza firma działa na terenie całej Polski